Álláslehetőség

Műszaki és kertészeti áruházunkba keresünk kollégákat az alábbi pozícióba, azonnali kezdéssel:

                                                          Bolti eladó-pénztáros

A munkakörhöz tartozó feladatok:
- vásárlók kiszolgálása
- árufeltöltés
- pénztárkezelés
- megrendelésekkel, árajánlatokkal kapcsolatos ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások:
- középfokú végzettség
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (excel, word alapszintű ismeretei)
- ügyfelekkel való kapcsolattartáshoz szükséges kommunikációs készség
- önálló munkavégzésre való alkalmasság
- pontos, precíz munkavégzés

A jelentkezéshez kérjük, küldje meg fényképes önéletrajzát az  e-mail címre.

Műszaki és kertészeti áruházunkba, valamint cégünk építőipari kivitelezési tevékenységgel foglalkozó részébe keresünk kollégákat az alábbi pozícióba, azonnali kezdéssel:

                                                                Segédmunkás

- áruátvétel és kiadás
- készletellenőrzés
- telephely és raktár rendben tartása
- építőipari kivitelezési tevékenységhez kapcsolódó segédmunkás feladatok ellátása

- fizikai terhelhetőség
- precíz munkavégzés

A jelentkezéshez kérjük, küldje meg fényképes önéletrajzát az e-mail címre.