Álláslehetőség

Műszaki és kertészeti áruházunkba keresünk kollégákat az alábbi pozíciókba, azonnali kezdéssel:

                                                                     Árukiadó

A munkakörhöz tartozó feladatok:
-    áruátvétel és kiadás
-    vásárlók kiszolgálása
-    készletellenőrzés
-    udvar rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
-    általános iskolai végzettség
-    fizikai terhelhetőség
-    önálló munkavégzésre való alkalmasság
-    precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
-    targonca vezetői engedély

A jelentkezéshez kérjük, küldje meg fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a  e-mail címre.

                                                        Bolti eladó-pénztáros

-    árufeltöltés
-    pénztárkezelés
-    megrendelésekkel, árajánlatokkal kapcsolatos ügyintézés

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:
-    középfokú végzettség
-    felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (excel, word alapszintű ismeretei)
-    ügyfelekkel való kapcsolattartáshoz szükséges kommunikációs készség
-    pontos, precíz munkavégzés

A jelentkezéshez kérjük, küldje meg fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a  e-mail címre.